Ana Sayfa Spor 22 Haziran 2021 2 Görüntüleme

EURO 2020’de günün programı

C Grubu’ndaki Ukrayna-Avusturya ve Kuzey Makedonya-Hollanda maçları, TSİ 19.00’da başlayacak.

Romanya’nın başşehri Bükreş’te bulunan Ulusal Arena’da yapılacak Ukrayna-Avusturya uğraşını, FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetecek.

Kümeden çıkmayı garantileyen turnuvanın konut sahiplerinden Hollanda, başşehir Amsterdam’daki Johan Cruyff Arena’da Kuzey Makedonya ile karşılaşacak.

B Grubu’ndaki Finlandiya-Belçika ve Rusya-Danimarka maçları, TSİ 22.00’de yapılacak.

Son 16 çeşidine kalmayı garantileyen Belçika, Rusya’nın Saint Petersburg kentiyle tıpkı ismi taşıyan statta Finlandiya ile karşı karşıya gelecek.

EURO 2020’nin konut sahiplerinden Danimarka, başşehir Kopenhag’da bulunan Parken Stadı’nda Rusya’nın karşısına çıkacak.

UKRAYNA – AVUSTURYA

BEKLENEN 11’LER!

UKRAYNA: Bushchan; Karavaev, Zabarnyi, Matviyenko, Mykolenko; Malinovskyi, Stepanenko, Zinchenko; Yarmolenko, Yaremchuk, Tsygankov

AVUSTURYA: Bachmann; Dragovic, Alaba, Hinteregger; Lainer, Sabitzer, X. Schlager, Grillitsch, Ulmer; Baumgartner, Arnautovic

HAKEM: Cüneyt Çakır (TÜR)
STAT: Ulusal Arena Bükreş – Bükreş
SAAT: 19.00
YAYIN: TRT Spor

KUZEY MAKEDONYA – HOLLANDA

OLASI 11’LER!

KUZEY MAKEDONYA: Dimitrievski; S Ristovski, Velkovski, Musliu, Nikolov, Ademi, Alioski, Bardi, Spirovski; Pandev, Elmas

HOLLANDA: Stekelenburg; Dumfries, De Ligt, De Vrij, Blind, Van Aanholt; F. de Jong, Gravenberch, Wijnaldum; Depay, Malen

HAKEM: Istvan Kovács (ROU)
STAT: Johan Cruijff ArenA – Amsterdam
SAAT: 19.00
YAYIN: TRT 1

FİNLANDİYA – BELÇİKA

BEKLENEN 11’LER!

FİNLANDİYA: Hradecky; O’Shaughnessy, Arajuuri, Toivio; Uronen, Kamara, Sparv, Kauko, Raitala; Pukki, Lod

BELÇİKA: Courtois; Alderweireld, Denayer, Vertonghen; Meunier, De Bruyne, Witsel, Carrasco; Mertens, Lukaku, E. Hazard

HAKEM: Felix Brych (ALM)
STAT: Saint Petersburg Stadyumu
SAAT: 22.00
YAYIN: TRT 1

RUSYA – DANİMARKA

OLASI 11’LER!

RUSYA: Safonov; Barinov, Diveev, Dzhikiya; Mário Fernandes, Zobnin, Ozdoev, Karavaev; Miranchuk, Golovin; Dzyuba

DANİMARKA: Schmeichel; Maehle, Kjaer, Christensen, Wass; Damsgaard, Hojbjerg, Delaney; Poulsen, Cornelius, Braithwaite

HAKEM: Clément Turpin (FRA)
STAT: Parken Stadyumu – Kopenhag
SAAT: 22.00
YAYIN: TRT Spor

Haber7


Etiketler:
hack forum gaziantep escort gaziantep escort